среда, 4 октября 2017 г.

gazeta.ua написали про моих тедди )

gazeta.ua написали про моих тедди )

https://gazeta.ua/articles/settlers/_zamovlyayut-kopiyi-domashnih-ulyublenciv-ekonomist-shiye-realistichni-igrashki/795924

"Замовляють копії домашніх улюбленців" - економіст шиє реалістичні іграшки

Фото: з архіву Наталії


Наталія Петеліна шиє реалістичні  іграшки
Наталія Петеліна шиє реалістичні  іграшки
Наталія Петеліна шиє реалістичні  іграшки
Наталія Петеліна шиє реалістичні  іграшки
Наталія Петеліна шиє реалістичні  іграшки
Наталія Петеліна шиє реалістичні  іграшкиРеалістичні іграшки можуть допомогти людям із хворобою Альцгеймера. Їх також купують для власних колекції та замовляють копії домашніх улюбленців. Про це Gazeta.ua розповідає економіст та педагог Наталія Петеліна, яка переїхала з Луганська в Одесу.
Шиє та продає ведмедів Тедді та інші іграшки через Інтернет. Має покупців в США, Канаді, Англії, Франції, Німеччині та інших країнах. Роботи коштують від $90 до $500.
"Ще в Луганську, коли була в декреті, почала шити найпростіші іграшки для дитини. Обговорювала нові ідеї з іншими мамами. Поступово почала вивчати різновиди і тренди авторських іграшок. Найбільше сподобалися ведмедики Тедді. У них можна передати різні почуття та настрої, виразити свою авторську особливість. Почала шукати уроки в інтернеті, їздила на майстер-класи до інших майстрів, - розповідає Наталія Петеліна, - Хтось із подружок запропонував взяти участь у виставці в Луганську. Там побачила, що є люди, яким подобаються мої роботи. Вирішила спробувати їх продавати".
На пошиття іграшок майстриня отримала € 650 за грантовою програмою для переселенців від ЄС. На ці кошти їй придбали швейну машинку, ноутбук та штатив до фотоапарата, щоб фотографувати готові роботи.
"Зараз роблю ведмедиків за власними викрійками. Раніше користувалася тими, що є в Інтернеті. Єдиний мінус у тому, що доводиться замовляти всі матеріали за кордоном. В Україні не має фабрики з виробництва ведмедиків Тедді і матеріалів для їх пошиття. Також не можна розраховувати на постійний прибуток, бо в місяць можуть купити лише дві іграшки, може не продатися жодна. Для мене це основний заробіток. Маю діток, які ходять у 3 і 4 клас, не можу залишати їх на цілий день. Знаю інших майстринь, які цим бізнесом забезпечують сім'ю".

Автор: з архіву Наталії
Наталія Петеліна шиє реалістичні  іграшки
Наталія Петеліна шиє реалістичні іграшки
На пошиття іграшки, якщо працювати щодня по 8 годин, витрачає від кількох днів до тижня.
"Іграшки роблю різні - вінтажні, набиті тирсою, фантазійні, наприклад у стилі японського аніме та реалістичні, що нагадують живих тварин.Буває, що замовники присилають фото своїх улюбленців і просять пошити схожу іграшку. Якось приїжджав іспанець. За фотографією шила йому собачку. Він самотній, не може знайти дружину. Живе з улюбленим песиком. Один чоловік купив двох собачок для своєї мами. У неї хвороба Альцгеймера, яка призводить до зниження інтелекту і порушення мислення. Вона вважає іграшки живими, піклується про них, це їй дуже допомагає.
Один чоловік купив двох собачок для своєї мами. У неї хвороба Альцгеймера. Вона вважає іграшки живими, піклується про них.
Була одна пташечка у стилі стімпанк з одним крилом. Її купив ветеран із США. Сказав іграшка схожа на нього, бо він втратив на війні руку. Також робила свинку кольору долара, що приносила прибуток. Подарувала її родині, у якої були фінансові труднощі. Після того в них почався період процвітання, чоловік швидко знайшов роботу".Автор: з архіву Наталії
 Пташка, яку придбав ветеран війни

Комментариев нет:

Отправить комментарий